Handern ووهان شرکت ماشین آلات، آموزشی ویبولیتین است در صنعت ماشین آلات اکستروژن پلاستیک است از زمان تأسیس آن در سال 1989. این شرکت برای اولین بار در نوع خود برای طراحی، تولید و توزیع PP کیفیت، PE، و PC راه راه ورق خطوط است اکستروژن.

در حال حاضر، Handern است که در یک سایت عامل 8.65 هکتار به مساحت طبقه از 20000 متر مربع است. این خانه را به بیش از 120 مشتاق، کارکنان برجسته، 38 نفر از آنها متخصصان فنی می باشد. آخرین بازدید ما را در ووهان، یک شهر جذاب در استان هوبئی پیدا کنید. نزدیکی از محل ما به فرودگاه، ایستگاه راه آهن و اتوبوس حمل و نقل مناسب تضمین.

از روز اول، Handern متعهد شده است برای ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان. به همین دلیل است ما را چشم بسته در روند توسعه این فن آوری از دو جداره و multiwall پلاستیک. بر اساس نیازهای مشتری خاص، Handern باعث پیشرفتهای مربوطه در طراحی خط تولید، اتخاذ فرآیند تولید جدید، و به روز رسانی سیستم اکستروژن، قالب اکستروژن، خنک کننده آن و نحوه تشکیل آموزش و تغذیه سیستم برش. هر اندازه گیری و جو در زمان اصلاح تا به تجزیه و تحلیل و آزمایش شده است.

12 تا 2008 نوامبر 16، اولین راه راه خط تولید ورق PP پلاستیک Handern تصویب آزمون پذیرش سخت است. ظرفیت تولید آن بی بدیل شده توسط هر تولید کنندگان تجهیزات معادل دیگری در جهان است. در حال حاضر، ما در خط تولید انبوه PP ورق اکستروژن پلاستیک مشغول اند. در سال 2010، در سراسر جهان Handern امتیاز No.1 برای تولید و فروش خط اکستروژن.

در Handern، ما استخدام یک تیم حرفه ای و تکنسین ارشد و سطح متوسط که بیش از 2 دهه تجربه در طراحی ماشین آلات پلاستیک و اکسترودر قالب، کنترل اتوماسیون، و در تولید پلاستیک و قالب اکسترودر. با مهارت های honed فنی، تجهیزات برای تولید پیشرفته، روش موثر کنترل کیفیت، روش بازرسی جامع و مدرن EMS مدیریت سیستم، Handern تا به آنچه در آن طول می کشد برای تولید رهبر صنعت ماشین آلات پلاستیک.

امکانات تولید Handern شامل کارخانه ماشین آلات پلاستیک، کارخانه اکسترودر قالب پلاستیک، چاپ و ماشین آلات بسته بندی کارخانه، اکسترود کارخانه محصولات پلاستیکی، مرکز تحقیق و توسعه، مواد پلاستیکی گروه توسعه های جدید، و کارگاه نمونه.

تا کنون، ما در مجموع از 60 یا بیشتر گونه از محصولات راه اندازی شد. PP ما، PE، و راه راه خط تولید ورق های پلاستیکی PC، به ویژه، با بهترین فن آوری در کلاس خود ساخته شده است و بسیاری از سهم بازار در چین، که باعث می شود محصول یک نام را اشغال کرده است خانواده در بازار جهانی است. خطوط اکستروژن پلاستیک Handern و سایر تجهیزات مربوط به محبوب در برزیل، صربستان، استرالیا، روسیه، ایران، ویتنام، کره، ژاپن، هند، تایلند، مکزیک و کانادا به فروش می رسد. با محبوبیت رو به رشد در سراسر جهان، Handern نیز مشارکت با بسیاری از بلند مدت کارخانه های تولید فولاد چین و شرکت های قطعات خودرو ساخته شده است. گواهی تحت ISO9001: 2008 و CE، برنامه Handern ادامه ارائه پشتیبانی فنی قوی و آموزش به مشتریان در آینده اپراتورهای سال است.