چگونه اکسترودر تعمیر و نگهداری


چگونه اکسترودر تعمیر و نگهداری
تمیز کردن به طور منظم از سیلندر اکسترودر، میله سطح، سر parison و قالب، روان زمان قطعات، تعمیر و نگهداری دقیق ماشین آلات، مواد اولیه در حال حرکت به حفظ محیط کار تمیز تمیز و کمک به یک ضربهای ماشینهای قالب برای بلند مدت، عمل طبیعی است.
تعمیر و نگهداری اکسترودر
(1) اقدامات احتیاطی نگهداری اکسترودر معمول در طول نگهداری
1) مواد اولیه پلاستیک و مواد افزودنی استفاده می شود، از پوشه های با باقی مانده، مواد فلزی سخت و شن و ماسه و غیره به بشکه قیف اجازه نمی دهد ممنوع است.
2) به اندازه کافی زمان گرم کردن. قبل از قدرت را می توان به صورت دستی استارت. پس از رسیدن به حرارت مجموعه فرآیند درجه حرارت مورد نیاز 2-3H.
3) پیچ تنها مجاز به با سرعت کم شروع، زمان بیکار می توانید 2min تجاوز نمی کند.
4) دستگاه در حال اجرا جعبه در حال اجرا و دنده جدید باید با پمپ روغنکاری جدید برای هر 4000h عملیات پس از آن جایگزین می شود، باید روغن را تغییر دهید.
5) موتور اصلی برای موتور DC، موتور باید بررسی می شود یک بار از یک قلم مو ماه شرایط کار، اگر مشکل باید تعویض شود.
6) هنگامی که از کار افتادگی، رجنتس از خوردگی پاسخ، ضد آلودگی اقدامات دستگاه.
7) برای هر یک از نقاط روانکاری و روغنکاری نمایش سطح روغن، درجه حرارت و سر و صدا تمام قطعات دوار از بلبرینگ، جریان موتور، صفحه نمایش ولتاژ، روغن و خنک کننده درجه حرارت آب، صفحه نمایش فشار و نشت لوله های هیدرولیک و غیره، انجام بازرسی های روزانه.
(2) عملکرد تعمیر و نگهداری اکستروژن اکسترودر شرایط کار خوب است یا بد، علاوه بر طراحی به خودی خود باید معقول باشد، پارامترهای طراحی مناسب خارج تا حد زیادی به اکسترودر در شرایط کار خوب است نزدیک مرتبط است. اگر کنترل اکستروژن نامناسب، می تواند به علت دمای ذوب (TM) بسیار بالا است و منجر به حرارت حساس پلاستیک (به عنوان مثال پی وی سی) تخریب. پلاستیک های مهندسی پلی کربنات (PC)، TM بیش از حد بالا به طور قابل توجهی کاهش می دهد parison استحکام مذاب، افت سرمایه parison را در شدت، و در نتیجه محصولات عام. در هر بشکه، پیچ شکاف، برای مثال، زمانی که آنها توسط سایش بیش از حد و پارگی ناشی از زمانی که افزایش فاصله، اگر چه از Tm؟ افزایش یافته است، اما به دلیل نشت شدید، در کاهش تولید (جریان نشتی متناسب با مکعب از طرف شکاف) می شود. اگر با افزایش سرعت پیچ برای کاهش تولید را جبران کند، پس از آن را از Tm تا حد زیادی بهبود یافته است. طراحی بی دلیل ساختار و بشکه مواد پیچ و فرایند عملیات حرارتی استفاده نامناسب، سایش بیش از حد و پارگی دو دلیل است.
بشکه اثر خنک کننده ضعیف است، ترموکوپل اتصال کوتاه، تماس با فقرا و حرارت سیم پیچ اتصال کوتاه نسبی بین ترموکوپل و جک بشکه و دلایل دیگر، آن را نیز می شود دمای مذاب از Tm خیلی بالا است.
اگر تجهیزات است ضعیف نگهداری، هنگامی که یک ترموکوپل استراحت، ولتاژ و حرارت سیم پیچ بسیار پایین است، کویل گرمایش باز و یا جزئی مدار باز، و غیره، ممکن است به TM خیلی کم منجر شود، و در نتیجه parison شکست مذاب رخ داده است، موثر بر کیفیت ظاهر قالب ریزی و سازه ضربه، همچنین باعث کاهش پوشه مقاله درز خالی استحکام باند.
1) حفاظت اضافه بار. به عنوان پیچ، یاتاقان و سر اتصال قسمت به طوری که برخی از محدودیت قدرت اکسترودر، به طوری که در شرایط عادی، قطعات کار به شدت تنش محدوده مجاز. زمانی که برای برخی از این دلیل، قطعات ذکر شده در بالا تنش کار بیش از الزامات قدرت است، امکان آسیب، تصادفات شدید شخصی اتفاق خواهد افتاد وجود دارد. به عنوان مثال، زمانی که قواعد فشرده، دمای سیلندر شده است به یک مقدار داده شده مطرح نمی شود معلوم شد؛ مارک لایه برداری لایه اندود در این دوره از کار خود رخ می دهد. شکاف بیش از حد کوچک یا شیار کم عمق، و غیره، آن ممکن است باعث پیچ به قرار دادن بیش از حد ترک گشتاور پیچ های شکسته، که برای آن دستگاه باید در حفاظت اضافه بار تنظیم شده است. محافظت از دستگاه ایمنی برق استفاده از تجهیزات مشترک، قابل اعتماد و آسان برای کنترل است. معمولا روش های کنترل استفاده درجه حرارت شروع و امنیت حفاظت اضافه بار داده می شود. سابق اشاره به گرم شدن کره زمین در هر بشکه در صورتی که ارزش مجموعه ای از دسترس نیست، حتی اگر بر روی دکمه شروع را فشار دهید، اکسترودر نمی تواند شروع. دومی اشاره به بخشی از مدار محافظ موتور، و بیش از حد قطع قدرت.
2) در تولید گاهی اوقات به دلیل مواد خام حاوی بقایای فلزی و یا به دلیل از کار قطعات به طور تصادفی فلزی (یا ویدجت) را در قیف و آسیب های جدی به پیچ و بشکه سقوط. برای جلوگیری از چنین حوادث، برخی از قیف اکستروژن با یک آشکارساز فلز زنگ و یا خاموش کردن ارائه شده، پس از آن که بقایای فلزی را در قیف، دستگاه به صورت خودکار.  • 16/06/2016
  • news
Click here

Related News

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

  • 16/03/2018 09:07:24

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه پلاستیک ویژه فیلم دمیده عبارتند از: پیچ و تاب و HDPE، PV…

Read more

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

  • 21/12/2017 09:42:06

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید 1. این فیلم بازیگران PA و مواد خام مورد استفاده: PA فیلم نازک داشتن استحکام بالا…

Read more

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

  • 19/12/2017 09:38:19

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز تاج دستگاه درمان: تاج درمان فیلم بازیگران، کشش سطحی این فیلم را می توان افزای…

Read more

خط تولید کمپانی Downstream​

خط تولید کمپانی Downstream​

  • 18/12/2017 09:50:54

خط تولید کمپانی Downstream دستگاه اندازه گیری ضخامت: در فرآیند تولید مداوم با سرعت بالا، اندازه گیری ضخامت فیلم ر…

Read more

Hot News

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط(1) تغذیه. باید تغذیه، اطمینان حاصل شود که در قیف خالی نیست، برای جلوگیری از خشک شدن هوا به طور…

فرآیند تهیه ورق ABS

فرآیند تهیه ورق ABS

فرآیند تهیه ورق ABS(1) مواد خام خشک می شوند. گلوله های ABS بسیار هیدروسکوپی هستند و باید قبل از استفاده استفاده شوند.خشک کن خشک کردن می تواند با است…

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید1 انتخاب مواد و عملکردABS یک پلیمر آمورف است آن را تحت اثر حرارت و نیروی خارجی است، دولت الاستیک بالا به حالت جری…

ورق (ورق) فرآیند تشکیل مواد

ورق (ورق) فرآیند تشکیل مواد

ورق (ورق) فرآیند تشکیل موادپلاستیک تولید تخته (ورق) عمدتا پلی وینیل کلرید نرم، پلی وینیل کلرید سخت، پلی اتیلن است.آلکین، پلی آمید، پلی متیل، پل…

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیق

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیق

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیقویژگی ها:1. مواد سفید ذرات مومی؛2. قدرت ضعیف3. خودکاری، بدون چسب، ترک خوردگی است خوب، ضریب پویا و استاتیک …

Tag