چگونه اکسترودر تعمیر و نگهداری


چگونه اکسترودر تعمیر و نگهداری
تمیز کردن به طور منظم از سیلندر اکسترودر، میله سطح، سر parison و قالب، روان زمان قطعات، تعمیر و نگهداری دقیق ماشین آلات، مواد اولیه در حال حرکت به حفظ محیط کار تمیز تمیز و کمک به یک ضربهای ماشینهای قالب برای بلند مدت، عمل طبیعی است.
تعمیر و نگهداری اکسترودر
(1) اقدامات احتیاطی نگهداری اکسترودر معمول در طول نگهداری
1) مواد اولیه پلاستیک و مواد افزودنی استفاده می شود، از پوشه های با باقی مانده، مواد فلزی سخت و شن و ماسه و غیره به بشکه قیف اجازه نمی دهد ممنوع است.
2) به اندازه کافی زمان گرم کردن. قبل از قدرت را می توان به صورت دستی استارت. پس از رسیدن به حرارت مجموعه فرآیند درجه حرارت مورد نیاز 2-3H.
3) پیچ تنها مجاز به با سرعت کم شروع، زمان بیکار می توانید 2min تجاوز نمی کند.
4) دستگاه در حال اجرا جعبه در حال اجرا و دنده جدید باید با پمپ روغنکاری جدید برای هر 4000h عملیات پس از آن جایگزین می شود، باید روغن را تغییر دهید.
5) موتور اصلی برای موتور DC، موتور باید بررسی می شود یک بار از یک قلم مو ماه شرایط کار، اگر مشکل باید تعویض شود.
6) هنگامی که از کار افتادگی، رجنتس از خوردگی پاسخ، ضد آلودگی اقدامات دستگاه.
7) برای هر یک از نقاط روانکاری و روغنکاری نمایش سطح روغن، درجه حرارت و سر و صدا تمام قطعات دوار از بلبرینگ، جریان موتور، صفحه نمایش ولتاژ، روغن و خنک کننده درجه حرارت آب، صفحه نمایش فشار و نشت لوله های هیدرولیک و غیره، انجام بازرسی های روزانه.
(2) عملکرد تعمیر و نگهداری اکستروژن اکسترودر شرایط کار خوب است یا بد، علاوه بر طراحی به خودی خود باید معقول باشد، پارامترهای طراحی مناسب خارج تا حد زیادی به اکسترودر در شرایط کار خوب است نزدیک مرتبط است. اگر کنترل اکستروژن نامناسب، می تواند به علت دمای ذوب (TM) بسیار بالا است و منجر به حرارت حساس پلاستیک (به عنوان مثال پی وی سی) تخریب. پلاستیک های مهندسی پلی کربنات (PC)، TM بیش از حد بالا به طور قابل توجهی کاهش می دهد parison استحکام مذاب، افت سرمایه parison را در شدت، و در نتیجه محصولات عام. در هر بشکه، پیچ شکاف، برای مثال، زمانی که آنها توسط سایش بیش از حد و پارگی ناشی از زمانی که افزایش فاصله، اگر چه از Tm؟ افزایش یافته است، اما به دلیل نشت شدید، در کاهش تولید (جریان نشتی متناسب با مکعب از طرف شکاف) می شود. اگر با افزایش سرعت پیچ برای کاهش تولید را جبران کند، پس از آن را از Tm تا حد زیادی بهبود یافته است. طراحی بی دلیل ساختار و بشکه مواد پیچ و فرایند عملیات حرارتی استفاده نامناسب، سایش بیش از حد و پارگی دو دلیل است.
بشکه اثر خنک کننده ضعیف است، ترموکوپل اتصال کوتاه، تماس با فقرا و حرارت سیم پیچ اتصال کوتاه نسبی بین ترموکوپل و جک بشکه و دلایل دیگر، آن را نیز می شود دمای مذاب از Tm خیلی بالا است.
اگر تجهیزات است ضعیف نگهداری، هنگامی که یک ترموکوپل استراحت، ولتاژ و حرارت سیم پیچ بسیار پایین است، کویل گرمایش باز و یا جزئی مدار باز، و غیره، ممکن است به TM خیلی کم منجر شود، و در نتیجه parison شکست مذاب رخ داده است، موثر بر کیفیت ظاهر قالب ریزی و سازه ضربه، همچنین باعث کاهش پوشه مقاله درز خالی استحکام باند.
1) حفاظت اضافه بار. به عنوان پیچ، یاتاقان و سر اتصال قسمت به طوری که برخی از محدودیت قدرت اکسترودر، به طوری که در شرایط عادی، قطعات کار به شدت تنش محدوده مجاز. زمانی که برای برخی از این دلیل، قطعات ذکر شده در بالا تنش کار بیش از الزامات قدرت است، امکان آسیب، تصادفات شدید شخصی اتفاق خواهد افتاد وجود دارد. به عنوان مثال، زمانی که قواعد فشرده، دمای سیلندر شده است به یک مقدار داده شده مطرح نمی شود معلوم شد؛ مارک لایه برداری لایه اندود در این دوره از کار خود رخ می دهد. شکاف بیش از حد کوچک یا شیار کم عمق، و غیره، آن ممکن است باعث پیچ به قرار دادن بیش از حد ترک گشتاور پیچ های شکسته، که برای آن دستگاه باید در حفاظت اضافه بار تنظیم شده است. محافظت از دستگاه ایمنی برق استفاده از تجهیزات مشترک، قابل اعتماد و آسان برای کنترل است. معمولا روش های کنترل استفاده درجه حرارت شروع و امنیت حفاظت اضافه بار داده می شود. سابق اشاره به گرم شدن کره زمین در هر بشکه در صورتی که ارزش مجموعه ای از دسترس نیست، حتی اگر بر روی دکمه شروع را فشار دهید، اکسترودر نمی تواند شروع. دومی اشاره به بخشی از مدار محافظ موتور، و بیش از حد قطع قدرت.
2) در تولید گاهی اوقات به دلیل مواد خام حاوی بقایای فلزی و یا به دلیل از کار قطعات به طور تصادفی فلزی (یا ویدجت) را در قیف و آسیب های جدی به پیچ و بشکه سقوط. برای جلوگیری از چنین حوادث، برخی از قیف اکستروژن با یک آشکارساز فلز زنگ و یا خاموش کردن ارائه شده، پس از آن که بقایای فلزی را در قیف، دستگاه به صورت خودکار.  • 16/06/2016
  • news
Click here

Related News

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

  • 16/03/2018 09:07:24

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه پلاستیک ویژه فیلم دمیده عبارتند از: پیچ و تاب و HDPE، PV…

Read more

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

  • 21/12/2017 09:42:06

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید 1. این فیلم بازیگران PA و مواد خام مورد استفاده: PA فیلم نازک داشتن استحکام بالا…

Read more

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

  • 19/12/2017 09:38:19

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز تاج دستگاه درمان: تاج درمان فیلم بازیگران، کشش سطحی این فیلم را می توان افزای…

Read more

خط تولید کمپانی Downstream​

خط تولید کمپانی Downstream​

  • 18/12/2017 09:50:54

خط تولید کمپانی Downstream دستگاه اندازه گیری ضخامت: در فرآیند تولید مداوم با سرعت بالا، اندازه گیری ضخامت فیلم ر…

Read more

Hot News

آشامیدنی

آشامیدنی

در اواخر 1960s و 1970s زود برای رسیدن به یک توسعه غوطه ور دوش کامل و تجاری دوش و شیار در حال حاضر چاپ جعبه خالی راه راه در اشباع موم. همانطور که در شکل…

دستگاه پوشش فیلم

دستگاه پوشش فیلم

Web coater حمل کاغذ پایه پردازش را به رول اول که می تواند برای گرم کردن کاغذ پایه گرم می شود و یا می تواند به عنوان یک رول تنش، رول ثبت نام یا مانند آ

coater رول

coater رول

Coater رول شامل مجموعه ای از غلطک استوانه ای دارای توابع مختلف است. علاوه بر غلتک درایو برای انتقال کاغذ پایه از طریق coater، ویژگی های مهم تر عبارتن…

پرده پرده

پرده پرده

بدنه پرده نامیده می شود، زیرا آن را یک "پرده" موم مایع مایع موتوری دقیق کنترل، نازک و یکنواخت در جهت عرضی دستگاه می کند. اگر پرده روی سطح م…

تجهیزات برای پردازش موم داغ

تجهیزات برای پردازش موم داغ

داغ طبقه بندی دستگاه پردازش موم چندان روشن نیست. برخی از دستگاه (به عنوان مثال، موم اشباع غوطه ور برای به اندازه کافی آغشته) توسط فرد ماهر در زم…

Tag