تعمیر و نگهداری parison سر

تعمیر و نگهداری parison سر
    زمانی که درجه حرارت پردازش بالا و یا متناوب ضربه، اگر زمان اقامت مذاب دیگر در محفظه ذخیره سازی است، پلیمر خاص ممکن است درجاتی از تخریب است. و اگر مواد افزودنی بیش از حد بسیاری در پلیمرها، در مواد مذاب در طول شکل گیری کله پاچه. این محصولات تخریب و یا سیرابی در دونده سر تجمع می یابد، به طوری که نوع سطح رگه بد، مؤثر بر عملکرد محصول و ظاهر. بنابراین حفظ بینی parison تمیز و مقاله ضربه تولیدات خوبی کنترل است به اطمینان حاصل شود که بخش مهمی از عملکرد.
    در عمل تولید، رئیس تمیز کردن وجود دارد راه های مختلفی هستند:
    (1) روش تمیز کردن دستی از بین بردن دماغه جلو، بینی باید گرم به دمای ذوب (TM) بالاتر باشد. شما می توانید شعله مشعل به حرارت استفاده نمی کند، بنابراین برای جلوگیری از گرم شدن بیش محلی از سر، اثر اندازه قالب و شکل سنبه. پس از قطع مواد مذاب در داخل اولین گرمایش آماده به کار، به سرعت حذف بخاری، سر باز. با مس یا لیسه مس به حذف داخل دونده سر مذاب بیش از حد گیر، سپس برنج را به دقت تمیز برای پنبه.
    اگر شرایط نیز می توانید استفاده برای حذف با سرعت بالا ذوب هوا سر دستگاه، و سپس و سپس ذوب پلاگین برنج پنبه به اکسیداسیون. علاوه بر این، مذاب نیز می توانید استفاده به حذف چرخ یا تب.
دستی تمیز کردن نه تنها حجم کار بزرگتر است، بلکه در بینی از آسیب فیزیکی دیواره کانال جریان. بنابراین، در هنگام تمیز کردن بینی، آن را باید در نظر گرفته شود برای جلوگیری از خاراندن کانال جریان، در منطقه مرگ خاص است.
    (2) روش تمیز کردن حلال
روش تمیز کردن حلال با استفاده از تمیز کردن دونده سر، برای جلوگیری از خاراندن سطح از کانال جریان. با این روش یک ماده شیمیایی اسیدی یا قلیایی، یک حلال آلی یا غیر آلی برای تمیز کردن هندپیس از طریق.
    به طور معمول، استفاده از مواد شیمیایی اسیدی یا قلیایی برای تمیز کردن بینی، به عنوان حلال آلی تمیز کردن با راندمان بالا، و سابق است نیز کم و بیش به سطح کانال را خراب کند.
    پس از روش تمیز کردن و شستشو و سر با استفاده از یک حلال، ترجیحا به منظور کاهش هزینه های بازیابی مصرف و جلوگیری از آلودگی محیط زیست ارائه شده است.
(3) تمیز کردن اولتراسونیک تمیز کردن از حلال این روش موثر است، اما اضافی بوق مافوق صوت و مواد شیمیایی است، بنابراین هزینه بالا وجود دارد. پس از تمیز کردن اولتراسونیک، شستشو نیز اعمال می شود برای حذف باقیمانده غیر آلی، به منظور جلوگیری از خوردگی کانال جریان.
    علاوه بر این سه parison مشترک روش تمیز کردن سر، اما در حال حاضر نیز با استفاده از حمام نمک، فر یا سیال فرایند تمیز کردن تخت که در آن یک بستر سیال به روش های پیشرفته تر است، اما یک سرمایه گذاری بزرگ در تجهیزات.


  • 22/08/2016
  • news
Click here

Related News

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه

  • 16/03/2018 09:07:24

HDPE پیچ خورده فیلم اکستروژن تکنولوژی تولید قالب گیری ضربه پلاستیک ویژه فیلم دمیده عبارتند از: پیچ و تاب و HDPE، PV…

Read more

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید​

  • 21/12/2017 09:42:06

ریخته گری تکنولوژی PA فیلم و تولید 1. این فیلم بازیگران PA و مواد خام مورد استفاده: PA فیلم نازک داشتن استحکام بالا…

Read more

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز

  • 19/12/2017 09:38:19

دستگاه پخش سیم پیچ ممتاز تاج دستگاه درمان: تاج درمان فیلم بازیگران، کشش سطحی این فیلم را می توان افزای…

Read more

خط تولید کمپانی Downstream​

خط تولید کمپانی Downstream​

  • 18/12/2017 09:50:54

خط تولید کمپانی Downstream دستگاه اندازه گیری ضخامت: در فرآیند تولید مداوم با سرعت بالا، اندازه گیری ضخامت فیلم ر…

Read more

Hot News

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط

ورق اکسترودر اکسترود ورق کنترل فرایند کنترل نقاط(1) تغذیه. باید تغذیه، اطمینان حاصل شود که در قیف خالی نیست، برای جلوگیری از خشک شدن هوا به طور…

فرآیند تهیه ورق ABS

فرآیند تهیه ورق ABS

فرآیند تهیه ورق ABS(1) مواد خام خشک می شوند. گلوله های ABS بسیار هیدروسکوپی هستند و باید قبل از استفاده استفاده شوند.خشک کن خشک کردن می تواند با است…

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید

مواد زائد را به ورق ABS اضافه کنید1 انتخاب مواد و عملکردABS یک پلیمر آمورف است آن را تحت اثر حرارت و نیروی خارجی است، دولت الاستیک بالا به حالت جری…

ورق (ورق) فرآیند تشکیل مواد

ورق (ورق) فرآیند تشکیل مواد

ورق (ورق) فرآیند تشکیل موادپلاستیک تولید تخته (ورق) عمدتا پلی وینیل کلرید نرم، پلی وینیل کلرید سخت، پلی اتیلن است.آلکین، پلی آمید، پلی متیل، پل…

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیق

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیق

مشخصات و کاربرد Polytetrafluoroethylene - PTFE تعلیقویژگی ها:1. مواد سفید ذرات مومی؛2. قدرت ضعیف3. خودکاری، بدون چسب، ترک خوردگی است خوب، ضریب پویا و استاتیک …

Tag