خط اکستروژن ورقه PP ،PS ، PE تک لایه/چند لایه

  • خط اکستروژن صفحه پلاستیک
  • 14/06/2016

امتیاز فروش بی نظیر این خط ایکستروژن که طراحی پیچ اکستروژن اینست که دارای کاربرد ذوب کردن و مخلوط کردن دارد و در حالیکه خواص پلاستیک را حفظ می کنید ضخامت دقیق بوسیله ترکیب پیچ اکستروژن و تنظیم سرعت باعث یکنواختی ضخامت گردد. رولر جمع کننده را می توان براساس نیازهای گوناگون مشتریان ساخت.بطور مثال، می توان یک سیستم خشک کننده به خط اضافه کنیم تا اطمینان حاصل شود که کارنهایی بطور مفید خشک شده.

 

ویژگی ها

 1-ماتریس صفحه مدل آویژ پوششی دارای 2 درچه چندگانه برای کنترل جریان پلاستیک ذوب شده می باشد.

 2-کنترل دقیق درجه حرارت بمقدار ±1°C محیط مناسبی را برای پلاستیک کاری ایجاد می کند.همچنین باعث یگنواختی ضخامت می گردد.

 3 -ماتریس ایکستروژن پلاستیک بوسیله سه رول سرازیر که بطور افقی ،عمودی، و یا در یک زاویه 45 درجه نسبت به زمین تنظیم شده دنبال می گردد. این رولها صرفاً برای پلاستیک ذوب شده بکار می رود و جلا و ظاهر خوب را به سطح صفحه هدایت می کند.آنها را می توان بطور عمودی در ارتفاع تنظیم نمود و از این رو انتخاب بیشتری را در حین عمل برای صفحات پلاستیک ارائه می کند.

 4 -برش های پیشرفته صفحات اجازه می دهد تا صفحات با دقت مورد نیاز بریده شود.

 5-موتورهای با گشتاور(ترک)بالا بکار برده شده تا سرعت جمع کردن و نیروی کشش را در دو خط ایکستروژن صفحه کنترل کند تا صفحات کاملاً صاف پلاستیک نازک را ارائه نماید.با کمک تیغه برش، کار تکمیل شده را می توان در اندازه ضروری برید.از طریق کنترل طول اتوماتیک ، استفاده کنندگان می توانند بطور راحت مقدار طول صفحه را مقرر سازند.

 

انواع صفحات پلاستیک تولید شده دستگاههای ایکستروژن تکی یا کمکی عبارتند از :

 1-صفحات PE برای بسته بندی

 صفحه پلاستیک PE تک لایه، صفحه PE ایکسترود شده سه لایه،و هسته اسفنج(فوم) PE عمدتاً در صنعت بسته بندی پلاستیک بکار میرود. صفحات PE پیچیده شده در اطراف حلقه های فولادی یک حفاظ مناسبی برای آب است.

 

2-صفحات PP برای لوازم التحریر

 صفحات PP شفاف، صفحات مات شده، هسته فوم(اسفنج) PP و صفحه دو رنگ سه لایه PP ایکسترود شده بطور گسترده در صنعت اوازم التحریر دیده می شود.

 

3-بسته بندی بلیستر PS یا PP

 صفحات تک لایه PS یا PP، صفحه ایکسترود شده دو لایه PS یا PP، صفحه ایکسترود شده سه لایه، صفحه PP براق دو لایه.

 

4-صفحات هادی PP ،PS ، PE یا ضداستاتیک

 کاربردهای اولیه این صفحات تک لایه، دو لایه، دو لایه و سه لایه ایکسترود شده هادی و ضد استاتیک PP ،PS ، PE در صنعت نیمه هادی، ارتباطات دور،و صنایع اتومبیل می باشد، جاییکه برای بسته بندی ابزارهای الترونیک برای حمل و ذخیره بکار می رود.

 

ویژگی ها

 

خط ایکستروژن صفحه شماره مدل 

HDB130/90-2200

HDB120/80-1400

HDB110/65-1000

عرض صفحه 

2000mm

1200mm

800mm

ضخامت صفحه 

0.5~2mm

0.3~2mm

0. 1~0.8mm

سرعت دستگاه 

15m/min

20m/min

20m/min

قطر رولر 

Ø600mm

Ø500mm

Ø400mm

ظرفیت تولید 

500-600kg/h

400-500kg/h

200-300kg/h

    Aucun Produits associés...