دربارهی ما

شرکت

 

شرکت ماشین آلات ووهان هندرن ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت سرمایه گذاری مشترک بین المللی چین و خارجی است که در تحقیقات علمی ، تولیدی و فروش علمی یکپارچه است. شرکت ما با مرکز حمل و نقل مناسب در مرکز شهر زیبای ووهان واقع شده است که در مجاورت فرودگاه ، ایستگاه راه آهن و ایستگاه اتوبوس قرار دارد. شرکت ما در سال 2005 تاسیس شد. در حال حاضر ، بیش از 35000 متر مربع کارگاه و بیش از 100 کارمند و 30 مهندس با عناوین متوسط و بالا وجود دارد.


شرکت ما ماشین آلات پلاستیک و ماشین آلات بسته بندی را توسعه داده و تولید می کند و دارای تعدادی از نتایج تحول فن آوری مستقل از حقوق مالکیت معنوی است. در حال حاضر محصولات ما نه تنها به بیش از 20 استان و شهرهای چین فروخته شده بلکه به انگلستان ، بلغارستان ، ترکیه ، ویتنام ، کره جنوبی ، ژاپن ، مالزی ، هند ، تایلند ، مکزیک ، کانادا ، ایالات متحده نیز صادر شده است. و سایر کشورها و مناطق این شرکت همکاری های طولانی مدت خوبی با شرکت های بزرگ فولادی و شرکت های قطعات خودرو ایجاد کرده است. هانرن ابتدا به طور مداوم به فلسفه كسب و كار ، صداقت ، برابری و منافع مشتری رعایت كرده است. محصولات با سیستم کیفی GB / T 19001-2000 idt ISO 9001: 2000 اداره می شوند و شرکت ما پشتیبانی و آموزش پرسنلی را برای مشتریان فراهم می کند.


نام تجاری معرفی→


فلسفه ما

فلسفه فرهنگی: این شرکت به فلسفه تجارت "بهبود مستمر کیفیت ، صداقت و سودآوری برای مشتریان" پایبند است. با یک گروه فداکاری ، 20 جنبه در طراحی ماشین آلات پلاستیک ، طراحی قالب ، کنترل اتوماسیون ، ماشین آلات و فرآیند تولید قالب وجود دارد. این صنعت دارای تجربه بالا ، قدرت تجهیزات تولید فرآیند ، روش های کنترل کیفیت علمی ، روش های آزمایش یکپارچه و سیستم مدیریت مدرن ، برای تولید مجموعه ای کامل از ماشین آلات و تجهیزات پلاستیکی

خدمات ما بیشتر →

کلاس ما

اکنون تلفن 8618627187890 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا