مزایای شرکت


مزایای شرکت:

محصول شرکت:
این شرکت یک تیم تحقیق و توسعه را برای توسعه محصولات تشکیل داده است. این محصول دارای صرفه جویی در مصرف انرژی بالا و کنترل کاملاً اتوماتیک کامپیوتر است. برای نیازهای مختلف مشتری محدوده محصول را تشکیل دهید. روی تحقیق و توسعه محصول جدید متمرکز شوید. تجهیزات پردازش دقیق ، سختی و دقت تولید را تضمین می کنند.

خدمات شرکت:

 پشتیبانی پیش فروش:
ارائه خدمات مشاوره ای برای کمک به کاربران در تجزیه و تحلیل امکان سنجی.
روش های طراحی و تنظیمات اندازه طراحی را برای طیف وسیعی از محصولات ارائه دهید.
اطلاعات مربوط به نمرات ، شاخص های عملکرد ، الزامات ، تامین کننده ها و قیمت های مرجع مواد اولیه برای تولید را ارائه دهید.
فرآیندهای تولید جدید برای ورق ، ورق ، پروفایل و فیلم و همچنین قالبهای اکستروژن و پارامترهای فرآیند را فراهم می کند.
شاخص های کنترل کیفیت را برای ورق ها ، ورق ها ، پروفایل ها ، فیلم ها ، نقاط کنترل کیفیت و روش ها و روش های تست کیفیت آنها ارائه دهید.
نکات عیب یابی مشترک در تولید ورق ، ورق ، پروفایل و فیلم جدید را ارائه می دهد.
مواد مرجع را برای تجزیه و تحلیل امکان سنجی پروژه تهیه کنید.

 

 

 


خدمات پس از فروش:
تأمین کننده قبل از تحویل ، از جمله تئوری و عمل ، روی تهیه کننده آموزش دیده است.
قبل از اینکه تجهیزات مورد نظر ما را ترک کنند ، تجهیزات نصب و راه اندازی می شوند تا اینکه اپراتور مشتری بتواند تولید محصولات واجد شرایط را آغاز کند. بعد از ورود تجهیزات به کارخانه مشتری ، همین مراحل را انجام خواهیم داد.
مدت زمان گارانتی تجهیزات یک سال است. در صورت آسیب دیدن تجهیزات به دلیل عوامل غیر انسانی در مدت ضمانت ، تأمین کننده مسئولیت تعمیر یا تعویض آن را بر عهده دارد. (از تاریخ حمل و نقل) در طول دوره گارانتی ، در صورت وجود قطعات آسیب غیر انسانی ، شرکت به طور رایگان خریدار را تهیه می کند.
در خارج از مدت ضمانت ، شرکت قیمت مناسب و معقول را به خریدار ارائه می دهد.
"تأمین کننده لوازم اصلی الکتریکی ، لوازم و اجزای سازنده کتابها و کتابهای نگهداری ، دستورالعمل استفاده از تجهیزات و اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری را برای کل دستگاه ارائه می دهد.
تأمین کننده مسئولیت کمک به خدمات نصب ، راه اندازی و آموزش را بر عهده دارد. این تجهیزات سالانه پس از تحویل سه بار حمل می شوند و لوازم جانبی تجهیزات پس از سه بسته در سال با قیمت ترجیحی تهیه می شوند.


اکنون تلفن 8618627187890 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا