نمای کلی پانل سقف پلاستیکی تک لایه

تاریخ:2019/11/4 9:10:46 / خواندن: / منبع:本站

نمای کلی پانل سقف پلاستیکی تک لایه
متداول ترین پانل های بام پلاستیکی تک لایه ، ورق های موجدار پلی وینیل کلرید (PVC) است که در زیر نمونه ای از ورق های موجدار PVC است.
تخته موجدار پی وی سی سفت و سخت دارای دو ساختار اساسی است ، یکی تخته موجدار طولی و دیگری تخته موجدار افقی است. یک تخته موج طولی مشترک در بازار داخلی استفاده می شود. طول صفحه موج طولی می تواند از 900 تا 1300 نانومتر باشد و طول در تولید محدود نیست ، اما برای حمل و نقل ، عموماً 5-6 متر طول دارد. صفحه موج طولی را می توان به یک سقف قوسی و بدون درز در وسط و آب محکم مناسب ساخت ، که برای سقف یک استخر کوچک بسیار مناسب است. از صفحه موج شفاف PVC می توان برای آویز کردن قسمت بالا استفاده کرد و دستگاه روشنایی بر روی آن نصب شده است تا یک سطح صاف و درخشان شکل بگیرد و جلوه تزئینی بسیار مناسب است. اگر صفحه موج عرضی نرم باشد ، می توان آن را نورد کرد ، طول می تواند 10-30 متر باشد ، و ضخامت آن 1.0-1.5 میلی متر است.
تخته موجدار دارای مقاطع مختلفی است که به سقف نصب شده اجازه می دهد خطوط مختلف و سه بعدی داشته باشد. اگر امواج مدور ، امواج مربع و انواع موج خاصی وجود داشته باشد ، بیشتر آنها امواج مدور در چین هستند. مشخصات هر کارخانه متفاوت است. طول موج کلی 15 متر و فاصله موج 63 میلی متر است.
علاوه بر ورق های راه راه مات با رنگ های مختلف ، می توان از ورق های موجدار PVC سخت نیز شفاف ساخت و شفافیت آنها کمتر از لایه های پلکسی گلاس است که فقط 75٪ تا 85٪ است ، بنابراین به آن تخته موجدار شفاف گفته می شود. از ورق شفاف به عنوان صفحه سقف برای نور روز و نور نرم استفاده می شود. ورق های موجدار PVC سخت اغلب از اصلاح کننده های ضربه برای افزایش چقرمگی محصول استفاده می کنند.
تولید ورق های موجدار PVC سفت و سخت اغلب با قالب سازی اکستروژن انجام می شود. در حال حاضر ، گلهای قرمز زباله های صنعتی معمولاً به عنوان پرکننده برای تولید تخته موجدار بازدارنده شعله پلی وینیل کلرید پر از گل قرمز استفاده می شود. تخته موجدار (وات) از مزایای مقاومت در برابر آب و هوای مناسب ، پایداری حرارتی بالا ، عملکرد مکانیکی خوب ، مقاومت در برابر شعله ، استفاده ایمن و قابل اعتماد و خاموش کردن خود در صورت آتش سوزی برخوردار است و مصالح ساختمانی جدیدی برای جایگزینی مصالح ساختمانی سنتی است. مواد بام سنتی ، به ویژه مواد بام سبک ، دارای اشکالات جدی تا درجات مختلف هستند. به عنوان مثال ، کاشی سیمانی آزبست از استحکام مکانیکی و وزن سنگین برخوردار است ، آزبست به عنوان یک کارسینوژن جدی شناخته می شود ؛ و قیمت کاشی پلی استر تقویت شده با فیبر شیشه ای (کاشی پلاستیکی تقویت شده با شیشه) با ضخامت یکسان بسیار بالاتر از کاشی های موجدار PVC پر از گل قرمز است. اشتعال پذیری ضعیف.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا