مروری بر فیلم پلی پروپیلن ریخته گری آلومینیوم خلا

تاریخ:2019/9/30 9:06:58 / خواندن: / منبع:本站

مروری بر فیلم پلی پروپیلن ریخته گری آلومینیوم خلا
فیلم آلومینیومی خلاء برای ساخت فیلم کامپوزیت ، در مقایسه با فیلم کامپوزیت فویل آلومینیوم ، می تواند آلومینیوم و چسب را ذخیره کند ، مانند فیلم کامپوزیت جعبه آلومینیومی 1t به عنوان لایه اصلی مانع ، حدود 350 کیلو گرم فویل آلومینیومی ، چسب پلی اورتان 200 کیلوگرمی و ترکیب ثانویه ضرر فیلم جارو برقی آلومینیومی به جای فویل آلومینیومی توسط سازندگان پذیرفته شده است ، اما فیلم آلومینیومی خلاء که معمولاً مبتنی بر پلی استر و پلی پروپیلن دو محوره است ، به عنوان یک فیلم شفاف در سطح فیلم کامپوزیت استفاده می شود. به دلیل ضعف گرمای ضعیف PET و BOPP ، لایه داخلی نیز با لایه مهر و موم گرما ورقه ورقه می شود. فیلم خلاء آلومینیوم CP2 از پلی پروپیلن چدنی خود خاصیت عایق بندی گرما را دارد و لایه داخلی آب بندی لایه کامپوزیت گرما را نمی توان حذف کرد و فقط می توان یک لایه شفاف چاپ شده روی سطح را یک بار ترکیب کرد. یک ساختار سه لایه مانند چاپ BOPP / AI-VM-PET (یا فویل آلومینیومی PE یا CPP) می تواند با یک ساختار دو لایه چاپ BOPP / Al-VM-CPP جایگزین شود. این باعث صرفه جویی در حدود 70٪ آلومینیوم و 50٪ چسب می شود.
با این حال ، مقاومت در برابر حرارت فیلم CPP نسبت به BOPP پایین است و درجه حرارت بالاتر از 100 درجه سانتیگراد به راحتی نرم می شود. از نظر کشیدگی ، مشکلاتی از قبیل کشیدگی آسان ، مشکل در سیم پیچ ، چین و چروک آسان و شکستگی تحت یک نیروی کششی مشخص وجود دارد. تجهیزات آبکاری و خلاء موجود در آبکاری آلومینیوم به منظور تنظیم و کنترل رابطه بین دمای تبخیر تبخیر با سرمایش و سرعت حرکت و همچنین برای کنترل و تنظیم رابطه بین تنش ردیابی تجهیزات و نیروی کششی فیلم CPP ، بطور مناسب اصلاح شده است و به طور موثر مانع از آبکاری فیلم CPP می شود. نرم شدن و گسترش فیلم پلی پروپیلن بازیگران نیز می تواند خلاء شود.
اجرای صنعتی سازی به شرح زیر است: ابتدا سطح فیلم CPP تحت تیمار تخلیه الکتریکی قرار می گیرد تا دارای کششی سطحی 38 - 40 میلی لیتر در متر باشد و سپس فیلم نورد PP نورد در یک محفظه خلاء قرار می گیرد و سطح تصفیه شده با منبع تبخیر روبرو می شود و پس از آن محفظه خلاء را خاموش کرده و تخلیه کنید. هنگامی که درجه خلاء به 133.2 × 10-4 Pa و بیشتر برسد ، منبع تبخیر تا 1400-1500 درجه سانتیگراد گرم می شود ، و سپس سیم آلومینیوم با خلوص 99.9٪ بطور مداوم به منطقه دمای بالا منبع تبخیر ارسال می شود. در این زمان ، سرعت و تنش سیم پیچ ، باز کردن سیم را تنظیم کنید ، سرعت تغذیه سیم و تبخیر را تنظیم کنید و منبع خنک کننده را باز کنید تا دمای خنک کننده زیر 25 درجه سانتیگراد باشد (هرچه سردتر باشد). در این زمان ، سیم آلومینیوم به سرعت و به طور مداوم در منطقه با دمای بالا ذوب و تبخیر می شود ، و مولکول های آلومینیوم به سرعت در سطح فیلم CP تحت درمان با الکتروسارک بمباران می شوند و به سرعت خنک می شوند و مجدداً تبلور می شوند تا یک فیلم فلزی آلومینیومی روشن و یکنواخت با ضخامت حدود 30-50 متر است ، و سطح درمانی CPP بسیار بهتر از BOPP است. سپس دستگاه را خاموش کنید ، فیلم اندود شده را بردارید ، طبق مشخصات آن را برش دهید ، سپس از آن برای ترکیب استفاده کنید ، بسته بندی انعطاف پذیر درست کنید ، و مستقیم ببندید.
فیلم آلومینیوم خلاء CPP تولید شده توسط این روش دارای ضخامت 20-200 میکرومتر است. این محصول نه تنها دارای فرایند ساده ، روشنایی خوب ، سفتی مناسب هوا و مقاومت در برابر گرما است بلکه دارای عملکرد عایق حرارتی خوبی و مقاومت در برابر نور و تابش نیز می باشد یا می توان آنرا مستقیماً با آب گرم کرد تا آن را به عنوان یک ماده انعطاف پذیر بسته بندی بسته بندی کند. به طور گسترده ای در انواع بسته بندی مواد غذایی ، مواد بسته بندی انعطاف پذیر ، مواد عایق سردخانه ، محافظ لوازم خانگی و مواد تزئینی استفاده می شود.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا