فیلم با روکش معمولی

تاریخ:2019/10/7 9:21:56 / خواندن: / منبع:本站

فیلم با روکش معمولی
1 فیلم روتختی حرارتی
اعمال لایه ای از پوشش آب بندی گرمایی روی فیلم بستر که بیشتر برای بسته بندی کارتن بیرونی شکر و دود مورد استفاده قرار می گیرد ، نیاز به مقاومت در برابر آب کم دارد و یک پوشش آب بندی حرارتی را روی فیلم بستر مانند BOPP مانند مانند اعمال می کند. پوشش مهر و موم حرارتی پلی پروپیلن کلر.
2. نوار چسب حرارتی
پوشش داده شده با چسب از نوع لاستیکی ، چسب اکریلیک ، چسب مذاب داغ ، چسب قابل مایع قابل درمان و غیره بر روی کاغذ کرافت ، پایه پارچه ، فیلم پلی پروپیلن دو محوره ، فیلم پلی استر دو محوره ، و بستر فیلم پلی وینیل کلرید سخت. نوار حرارتی به طور گسترده ای در بسته بندی استفاده می شود.
3. فیلم محافظ سطح فلزی و غیر فلزی
(1) فیلم محافظ فلزی
این ماده نه تنها برای محافظت از سطح مواد مختلف فلزی بلکه برای جلوگیری از خراش هنگام حمل و نقل ، حفظ براقیت سطح ، ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای انواع تابلوهای تزئینی ، ورق های پلاستیکی ، محصولات فلزی و خطوط لوله نفتی نیز قابل استفاده است. ضد خوردگی و محافظت از سطح ، همچنین می تواند برای پردازش ثانویه از مواد فلزی ، فیلم محافظ فلزی چسبیده به مواد فلزی ، کشف مواد فلزی بدون هیچ گونه فیلم حساس به فشار (به عنوان مثال ، خود چسب) چسب باقیمانده ، استفاده شود ، باعث آلودگی سطح نمی شود. مواد فلزی را فاسد نمی کند و با هیچ یک از سطوح آسیب دیده شیمیایی واکنش نمی دهد.
ساختار فیلم محافظ فلزی خود چسبنده از یک بستر ، یک آغازگر و یک روکش بالا تشکیل شده است. ابتدا درمان تاج بر روی بستر انجام می شود و سپس آغازگر و چسب سطح اعمال می شود ، خشک می شود ، خرد می شود ، شکاف و بسته بندی می شود.
(2) بستر فیلم محافظ فلزی خود چسبنده
بسترهای مختلفی برای فیلم محافظ وجود دارد. از لحاظ تئوریکی می توان از هر بستر به عنوان بستر استفاده کرد تا جایی که می توان چسب حساس به فشار را با ضخامت مناسب اعمال کرد.
پلاستیک های اصلی مورد استفاده در بستر فیلم محافظ عبارتند از: سلفون ، فیلم دریایی استات سلولز ، پلی وینیل کلرید ، پلی پروپیلن ، پلی ، پلی استایرن فیلم و غیره که بیشترین استفاده از آن فیلم پلی پروپیلن دو محوره است و پس از آن تک فیلم پلی اتیلن کشیده شده است.
(3) پردازش بستر
به منظور بهبود چسبندگی بستر به چسب ، لازم است كه كرونا درمان روی سطح بستر انجام شود. کشش سطحی فیلم پلی پروپیلن به طور کلی 29 میلی لیتر بر متر است ، و کشش سطحی چسب 38 mN / m است. ازن با استفاده از تاج برای مهار اکسید شدن سطح بستر ، و یک گروه قطبی C = 0 ، -OR ، -C00H چسبندگی را افزایش می دهد.
(4) چسب
1) نوع چسب حساس به فشار 1. اکریلیک: 2. نوع حلال: 3. نوع آب: 4. سیستم لاستیکی: 5. سیستم چسب مذاب گرم
2) ویژگی های مختلف چسب 1 آکریلیک و چسب حساس به فشار مقاومت خوبی در برابر آب و هوا دارند ، حلال اتیل استات ، تولوئن ، متیل اتیل کتون و غیره است ، طیف گسترده ای دارد ، اما قیمت آن گران تر است. 2 از چسب های حساس به فشار بر روی حلال استفاده زیادی می شود ، اما در آلودگی مشکلات عادی وجود دارد و لازم است یک فرآیند بازیابی حلال یا یک چسب حساس به فشار بدون حلال اضافه کنید. 3 چسب حساس به فشار از نوع آب در هر دو نوع امولسیون آبی و آبی وجود دارد که از مزایای کم هزینه ، ایمنی و عاری از آلودگی برخوردار هستند اما این محصولات از مقاومت در برابر آب ضعیف ، خواص الکتریکی ضعیف ، زمان خشک شدن طولانی و مصرف زیاد انرژی برخوردار هستند. 4 چسب حساس به فشار لاستیک ، استفاده گسترده ، آسان برای به دست آوردن مواد ، روش تولید ساده ، قیمت پایین ، اما بیشتر حلال ها بنزین حلال ، تولوئن ، N- هگزان ، تری کلرواتان و غیره هستند ، بنابراین آلودگی شیمیایی وجود دارد ، تولید نیاز به افزایش بازیابی حلال دارد.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا