تطبیق بستر فیلم کامپوزیت

تاریخ:2019/10/8 8:58:47 / خواندن: / منبع:本站

تطبیق بستر فیلم کامپوزیت
مطابق با الزامات بسته بندی ، تجزیه و تحلیل مزایا و مضرات بستر ، بستر مناسب برای ترکیب را انتخاب کنید و بهترین عملکرد / هزینه را بدست آورید.انتخاب بستر عمدتاً از پنج جنبه زیر در نظر گرفته می شود.
(1) خصوصیات بستر
درک کاملی از خصوصیات اساسی ، با توجه به الزامات محصولات بسته بندی داخلی برای یک انتخاب هدفمند ، عملکرد فیلم بستراتی که در بالا توضیح داده شده است تهیه می شود. همانطور که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، مانند بسترهای مقاوم در برابر رطوبت (مرطوب) عبارتند از: پلی اتیلن ، پلی پروپیلن ، پلی وینیلیدن کلرید ، پلی استر ، فیلم پلی وینیل کلرید و سلفون ضد آب و فویل آلومینیوم فلزی ؛ خاصیت سد بنزین خوب است کلرید پلی وینیلیدن ، کوپلیمر الکل اتیلن وینیل ، پلی وینیل الکل و پلی وینیلیدن کلرید پوشش داده شده سلفون و فویل آلومینیوم ، و غیره: به دنبال آن نایلون و پلی استر فیلم ؛ مقاومت در برابر روغن خوب فیلم پلی استر ، فیلم نایلونی ، پلی کلروپن اتیلن ، پلی وینیل الکل ، سلفون و فویل آلومینیومی ؛ پلی اتیلن با چگالی بالا ، پلی اتیلن با چگالی کم خطی ، فیلم EVA ، فیلم پلی استر ، فیلم نایلونی و فویل آلومینیومی و غیره کاغذهایی مانند آلومینیوم فلزی. علاوه بر این ، خواص مکانیکی ، از جمله خواص عملکردی مانند شفافیت ، مقاومت در برابر حرارت ، قابل چاپ بودن و احتباس رایحه وجود دارد. الزامات لایه های بیرونی ، میانه و داخلی متفاوت است.
(2) عملکرد بسته بندی داخلی
ماهیت و محافظت از بسته بندی داخلی فرضیه انتخاب بستر کامپوزیت است بسته بندی داخلی دارای خواص متنوعی است و عملکرد آن همواره در حال تغییر است از جمله کیفیت ذاتی ، عملکرد و کیفیت ظاهری آن می باشد که عملکرد فیلم باید با کیفیت و محافظت از بسته بندی داخلی سازگار باشد.
(3) هماهنگی متقابل لایه های لایه کامپوزیت
با توجه به نیازهای مختلف هر لایه ، فیلم کامپوزیت تأکید خاص خود را دارد و ترکیب کلی باید شرایط بسته بندی را برآورده کند. برای مواد لایه بیرونی ، استحکام بالا ، مقاومت در برابر سایش ، براقیت خوب ، سازگاری مناسب چاپ ، خاصیت مانع خوب و مقاومت در برابر درجه حرارت مشخص مورد نیاز است. لایه میانی به استحکام عمومی و کارکردهای خاص نیاز دارد ، در حالی که لایه داخلی باید مقاوم در برابر حلال ، مقاومت در برابر حرارت ، استحکام آب بندی زیاد ، عایق بندی حرارتی مناسب بین مهر و موم ها ، لغزندگی خوب و پر کردن آسان ، سه لایه باشد. رابطه به طور کلی باید استحکام داشته باشد: لایه بیرونی> لایه داخلی> لایه میانی: و سمت مرطوب: لایه بیرونی> لایه میانی> لایه داخلی ، که همه آنها بسته به نیاز و بسته بندی بسته بندی مورد نیاز است.
(4) روش پردازش و بسته بندی
پردازش شامل پردازش غشاهای کامپوزیت و ساخت کیسه فیلم می باشد روشهای بسته بندی شامل روش دستی و عقیم سازی هستند.این شرایط متفاوت است و الزامات مربوط به فیلم متفاوت است.
(5) اقتصاد
به طور کلی ، با این فرض که مواد مورد نیاز بسته بندی را برآورده می کند ، هزینه را باید تا حد امکان کاهش داد. پیگیری عملکرد بالا مناسب نیست به عنوان مثال از فویل آلومینیومی به عنوان لایه میانی استفاده می شود .در صورت پخت و پز در دمای بالا استفاده نمی شود ، لایه خارجی می تواند بدون استفاده از پلی استر فیلم پلی پروپیلن دو طرفه باشد. فیلم ، فیلم نایلونی ، می تواند جایگزین فیلم نایلون در بسیاری از کاربردها شود ؛ برخی از فویل های آلومینیومی به عنوان یک فیلم کامپوزیت مانع ، می توانند با فیلم پلی استر کشیده شده دو محوره پوشیده از پلی وینیلیدن کلراید و فیلم پلی پروپیلن دو محوره جایگزین شوند ؛ از خلاء پلی استر قابل استفاده است. فیلم با روکش آلومینیومی فویل آلومینیوم را به عنوان ماده لایه میانی جایگزین می کند و به طور کلی بی خطر ، کاربردی و اقتصادی است.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا