استفاده از فیلم BOPET

تاریخ:2019/10/9 9:04:24 / خواندن: / منبع:本站

استفاده از فیلم BOPET
غشای BOPET از مزایای خواص مکانیکی بالا ، دامنه وسیع دما ، شفافیت عالی ، عملکرد خوب عایق الکتریکی ، دقت بالا و قیمت نسبتاً پایین برخوردار است بنابراین از این رو به طور گسترده در پایه های فیلم عکاسی و فیلم های مختلف مبتنی بر نوار استفاده می شود. فیلم عایق برقی ، فیلم بسته بندی مقاوم در برابر حرارت.
مشخصات بسیاری برای فیلم BOPET وجود دارد و کاربرد آن از محصول به محصول دیگر متفاوت است به عنوان مثال فیلم Mylar تولید شده توسط DuPont از ایالات متحده به شرح زیر است: مشخصات و کاربردها به شرح زیر است:
1) نوع A ، فیلم پلی استر قوی ، دو محوره کشیده و گرما تثبیت شده ، فیلم ضخیم 0.02-0.03mm شفاف ، بیش از 0.03m شفاف. عرض: (0.5 ، 1.0 ، 1.5 ، 2.0 ، 5: 0 ، 7.5 ، 10.0 ، 14.0) مصارف شامل ، جنبه های برقی و غیر الکتریکی را شامل می شود.
2) نوع D ، شفافیت بالا ، چقرمگی ، پایداری ابعادی عالی ، ضخامت 0.03m ، به عنوان مواد مهندسی و لوازم التحریر مورد استفاده قرار می گیرد.
3) نوع S ، شفافیت بالا ، چقرمگی ، پایداری ابعادی عالی ، ضخامت 0.03m ، به عنوان بستر فیلم آلومینیوم خلاء و لوازم التحریر مورد استفاده قرار می گیرد.
4) فیلم HS از نوع گرما قابل کاهش ، با متوسط انقباض 50٪ در 100 درجه سانتیگراد و ضخامت 0.02 میلی متر ، به عنوان مواد بسته بندی استفاده می شود.
5) نوع M ، روکش شده با یک پوشش سد گاز بالا ، ضخامت 0.03 میلی متر ، به عنوان مواد بسته بندی استفاده می شود.
6) نوع W ، نوع ضد پیری ، ضخامت 0.03 میلی متر ، مورد استفاده در پنجره های گلخانه ای ، ویندوز ضد طوفان.
7) فیلم کششی قوی T ، دارای مقاومت کششی بالا در جهت طولی ، ضخامت 0.03 میلی متر دارد ، که برای کاربردهایی که نیاز به استحکام یک طرفه بالا دارند ، مشابه فیلم A- نوع استفاده می شود.
8) نوع C ، عایق بالا ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، ضخامت 0.03 میلی متر ، به عنوان محیط خازن درجه حرارت بالا استفاده می شود.
از موارد فوق می توان دریافت که ضخامت فیلم عمدتا از 0.02 تا -0.03 میلی متر و عرض آن 14 میلی متر است و اندازه کوچک براساس نیاز برش داده می شود و از نوع S ، نوع HS ، M نوع و T عمدتاً به عنوان مواد بسته بندی استفاده می شود.
BOPET چین به طور گسترده در بسترهای فیلم کامپوزیت ، فیلم برنزینگ (انتقال حرارت) ، فیلم پایه آلومینیومی خلاء و همچنین خازن ها ، عایق الکتریکی ، ضبط و فیلم پایه فیلم استفاده می شود.
در کاربردهای بسته بندی ، ضخامت معمولی 12μm است ، ابتدا می توان چاپ و لایه لایه با سرعت بالا را انجام داد به دلیل شفافیت زیاد و اثر چاپی مناسب ، با هر فیلم پلاستیکی با جنس عمومی غیرقابل مقایسه است ، ثانیاً از مقاومت در برابر پارگی خوب برخوردار است و برای محیط اطراف مناسب است. حساس به تغییر ، در دامنه 70-220 درجه سانتیگراد ، این فیلم از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار است ، به طور گسترده ای در فیلم پایه مهر زنی داغ و فیلم پایه آلومینیوم خلاء مورد استفاده قرار می گیرد ؛ سوم نفوذپذیری کم در برابر بو و گاز است. از نفوذ پذیری کمی در برابر بخار آب برخوردار است و همچنین از شفافیت و براقیت بالایی برخوردار است.عارضه آن عملکرد آب بندی حرارتی ضعیف است به منظور بهبود عملکرد آب بندی حرارتی فیلم BOPET ، معمولاً با اتصال چسب یا ترکیب اکستروژن ترکیب می شود. ترکیب PE یا PP به منظور بهبود بیشتر خواص مانع ، روکش PVDC روی سطح آن ، به طور گسترده ای در بسته بندی چای ، فیلم پوشش ژل جامد ، بسته بندی قهوه ، بسته بندی لکوفو ، بسته بندی نرم آرایشی ، دارویی ، بسته بندی مرطوب و انواع بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. در قسمت بالا ، همچنین بسته بندی بسته های کیسه ای تلاقی وجود دارد.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا