فیلم قابل کاهش حرارت یک طرفه پلی وینیل کلراید

تاریخ:2019/11/7 9:29:03 / خواندن: / منبع:本站

فیلم قابل کاهش حرارت یک طرفه پلی وینیل کلراید
(1) نوعی مواد بسته بندی برای آستین های بطری تزئینی است و بر اساس ورق شفاف PVC ساخته شده است ، جهت یابی با کشش ، دارای حافظه در جهت معینی است ، سپس چاپ می شود ، به لوله وصل می شود و سپس در شیشه و فلز قرار می گیرد. روی ظروف پلاستیکی و غیره ، پس از گرم شدن و کوچک شدن آن ، از نزدیک به ظرف وصل می شود تا شکل اصلی آن را نشان دهد.فیلتر قابل انعطاف حرارتی PVC بدون روکش PVC دارای شفافیت ، ضخامت یکنواخت و چاپ مناسب است تا طراح بتواند طراحی روانشناختی مصرف کننده نوآورانه تر بوده و بسته بندی محتوای محصول را بیان می کند از آنجا که این یک طرفه انقباض است ، می تواند بارکد مربوطه را نیز چاپ کند که به راحتی می توان آن را مدیریت و ارتقا داد.
(2) مکانیسم کشش یکنواخت هنگام ساخت فیلم ، کوچک شدن یک طرفه در طول استفاده.
(3) خصوصیات و عوامل مؤثر در فیلم قابل جدا شدن گرما PVC یک طرفه
فرمول بستر:
1) پلاستیک ساز ، پلاستیک ساز اضافه شده به PVC ، دمای انتقال شیشه (Tg) از بستر کاهش می یابد ، درجه حرارت پردازش ثانویه کاهش می یابد ، و دمای انقباض اولیه انقباض نیز کاهش می یابد.این آزمایش ثابت می کند که مقدار پلاستیک ساز افزایش می یابد. برای یک نسخه ، درجه حرارت اولیه انقباض 1 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
2) اصلاح کننده ضربه ، با استفاده از ABS و ACR با شفافیت مناسب و مقاومت در برابر گرما به عنوان اصلاح کننده ضربه در جهت بهبود مقاومت در برابر بستر ، ACR همچنین می تواند باعث بهبود درخشندگی سطح فیلم و تقویت جلوه تزئینی شود.
(4) مسیر پردازش و پارامترهای پردازش
1) دو نوع فرآیند وجود دارد: کشش طولی و کشش عرضی: کشش عرضی ، بدون پایان آزاد ، آسان برای کنترل پدیده گردنبند ، اما ضخامت یکنواخت بودن دشوار است ، نسبت کشش تغییر است دشوار است ؛ کشش طولی ، فیلم کشش طولی آسان است ، اما گردن کنترل پدیده انقباض کار آسانی نیست و پدیده گرفتن کشش از نزدیک در غلتک بهبود یافته است.
2) پارامترهای فرآیند: 1 دمای کشش: به طور کلی در محدوده دمای انتقال شیشه. 2 درجه حرارت خنک کننده ، عمل نشان می دهد که درجه اول غلتک خنک کننده باید حدود 20 درجه سانتیگراد پایین تر از دمای کشش باشد ، و سپس به تدریج دمای اتاق را کاهش دهید.
3) سرعت کشش و نسبت کشش مشخص می شود: نسبت کشش متناسب با نسبت انقباض فیلم است و رابطه محاسبه نظری به شرح زیر است
K = (1-1 / n) 100 پوند
میزان انقباض گرمایش فیلم K (٪)
n نسبت قرعه کشی.
اگر نسبت رسم کمتر از 2 باشد ، با افزایش نسبت قرعه کشی سرعت انقباض به سرعت افزایش می یابد ، وقتی نسبت قرعه کشی از 4 بیشتر باشد ، افزایش عملی انقباض با افزایش نسبت ترسیم اهمیت کمی دارد.
(5) دمای انقباض استفاده می شود
به طور کلی ، دمای فیلم مورد نیاز 5 تا 10 درجه سانتیگراد زیر دمای انتقال شیشه است و درجه حرارت در 3 تا 10 ثانیه حفظ می شود. تی
(6) استفاده از محصول
روکش بطری تزئینی یک طرفه قابل استفاده در PVC توسط گیاه آب سودا ، کارخانه نوشیدنی و کارخانه مواد شوینده به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است.علاوه بر این از آن در پست ، مونتاژ باتری و آستین محافظ آبکاری استفاده می شود و تأثیر خوبی دارد.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا