فیلم کشش کامپوزیت PE / PA / PE

تاریخ:2019/11/8 9:06:39 / خواندن: / منبع:本站

فیلم کشش کامپوزیت PE / PA / PE
فیلم کشش برای اجاق مایکروویو یک فیلم کشش ویژه کششی ویژه است. هنگامی که یک اجاق مایکروویو غذا را گرم می کند ، بو ، سوپ و روغن موجود در مواد غذایی منتشر می شود و داخل مایکروویو ریخته می شود و حتی وارد مدار داخلی مایکروویو می شود ، به طوری که داخل اجاق مایکروویو به راحتی کثیف شود و روی طعم غذا تأثیر بگذارد و از فیلم الاستیک کشش استفاده کند. اوضاع بسیار تغییر کرده است. با این حال ، فیلم چسبیده عمومی از مقاومت در برابر گرما کافی برخوردار نیست و به صورت پوسته پوسته می شود. بنابراین ، مردم به طور فعال در حال تهیه یک فیلم کشش کشش مناسب برای اجاق های مایکروویو هستند.
برای اینکه برای فیلم کششی اجاق های مایکروویو مناسب باشد باید دو مشکل اصلی برطرف شود: 1 مقاومت در برابر حرارت ، به دلیل گرم شدن در اجاق مایکروویو ، برای مقاومت در برابر حرارت فیلم نیاز بسیار بالایی دارد ، بنابراین لازم است رزین مقاوم در برابر حرارت انتخاب کنید. در فیلم کشش اجاقهای مایکروویو خارجی ، از روش کامپوزیت PE / PA / PE برای بهبود مقاومت در برابر حرارت استفاده کنید ؛ 2 قابلیت استخراج مواد غذایی ، گرم کردن اجاق مایکروویو ، دمای روغن ، آب ، اسید موجود در مواد غذایی تا 100 درجه سانتیگراد ، حتی 100 درجه سانتیگراد افزایش یافته است. در بالا ، اثر استخراج آنها بسیار افزایش یافته است ، به طوری که احتمال افزودنی افزوده شده به فیلم الاستیک کشیده شده در مواد غذایی به مقدار زیادی افزایش می یابد ، بنابراین افزودنی فیلم کمتری اضافه می شود و در هنگام اضافه شدن باید به شرایط استفاده توجه شود. قابلیت استخراج در زیر
فیلم الاستیک کامپوزیت اکستروژن با PE / PA / PE در طراحی و پردازش سر دستگاه مشکل زیادی دارد بنابراین روش افزودن افزودنی های ویژه در PE تصویب می شود این افزودنی ویژه به راحتی در روغن ، آب و الکل حل نمی شود. اسید
روش اندازه گیری مقاومت در برابر حرارت یک فیلم استفاده از روغن خوراکی (به عنوان مثال 130 درجه سانتیگراد) است که در دمای معینی گرم می شود و سه قطره را روی فیلم می ریزیم تا ببینیم آیا این فیلم توسط روغن خوراکی با دمای بالا پوسته پوسته شده است و کمترین دما برای سوختن روغن خوراکی است. برای درجه حرارت شدید.
این نوع فیلم بطور عملی مورد استفاده قرار گرفته است و جلوه آن نیز خوب است به عنوان مثال در اجاق مایکروویو با قدرت 759 وات ، غذا گرم است ، سوپ در حال جوش است ، اما فیلم سوخته نیست.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا