ویژگی های فرآیند تقویم فیلم

تاریخ:2019/11/11 9:01:09 / خواندن: / منبع:本站

ویژگی های فرآیند تقویم فیلم
مواد اولیه و کمکی مورد نیاز برای تقویم فیلم با درجه حرارت و فشار ثابت مخلوط و مستحکم می شوند و سپس یک تقویم متشکل از دو یا چند چرخش چرخشی در جهت های مخالف معرفی می شود و ذوب از رول ذوب می شود. شکاف به یک فیلم یا یک صفحه مداوم با اندازه از پیش تعیین شده اکسترود می شود که به آن تقویم گفته می شود. ضخامت فیلم تقسیم شده با شکاف رول و نسبت ترسیم بعدی مشخص می شود.
فیلم تقسیم شده ، از جمله فیلم تقسیم شده با PVC نرم ، فیلم تقسیم شده سخت PVC (ورق) ، ورق جعبه راه راه پلاستیک پلاستیک پلی اتیلن (ورق صورت ، ورق راه راه) ، همچنین ممکن است شامل مواد کامپوزیتی تقسیم شده ، مانند چرم کف پلاستیکی ، پلاستیک باشد. کاغذ دیواری ، چرم مصنوعی و غیره
ویژگی های تقویم فیلم
تقویم فیلم به طور کلی شامل سه بخش است: تهیه و مخلوط کردن مواد اولیه و کمکی ، تقویم ، درمان بعدی تقویم و موارد مشابه.
(1) تهیه و مخلوط کردن مواد اولیه و کمکی
پذیرش مواد اولیه و کمکی ، غربالگری رزین ، پالایش پودر ، اندازه گیری مواد ، مخلوط کردن با سرعت بالا (گرما) ، مخلوط کردن سرما ، مخلوط کردن ، تغذیه با تقویم ها و غیره.
(2) تقویم ، نورد ، رسم ، خنک کننده ، برش ، سیم پیچ و غیره.
(3) جین ، چاپ ، گسترش (پردازش بعدی) پس از چرخش.
موارد تقویم درمانی بعدی با استفاده (یا عملکرد) فیلم تعیین می شود و تقویم و درمان بعدی فیلم به طور مداوم در همان خط تولید انجام می شود.
در مقایسه با قالب اکستروژن ، تقویم فیلم دارای خصوصیات زیر است:
1) کیفیت فیلم پایدار است ، ضخامت یکنواخت و انحراف کوچک است.
2) درجه اتوماسیون تجهیزات قالب گیری زیاد است و عملیات پیوند خط تولید قابل تحقق است.
3) فیلم دارای سرعت خط بالا ، ظرفیت پردازش بزرگ و بازده زیاد است.
4) به خصوص برای فرآیند قالب سازی پلاستیک های حساس به گرما (مانند پلی وینیل کلراید) فیلم مناسب است.
5) عرض فیلم با عرض رول تقویم (به طور کلی تا 4 متر) محدود می شود ، حتی اگر فیلم کشیده و کشیده باشد ، حداکثر عرض آن در حدود 6 متر است.
6) بسیاری از فرآیندهای تقویم سازی و شکل گیری وجود دارد ، خط تولید طولانی است ، تجهیزات بسیار زیاد است ، هزینه سرمایه گذاری زیاد است ، همچنین نیازهای نگهداری تجهیزات نیز زیاد است ، که توسعه تولید را محدود می کند.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا