ویژگی های پردازش پلی پروپیلن و فیلم های آن

تاریخ:2019/11/12 8:55:13 / خواندن: / منبع:本站

ویژگی های پردازش پلی پروپیلن و فیلم های آن
پلی پروپیلن دارای قابلیت پردازش قالب بندی خوب و انواع فرآیند قالب ریزی برای تولید فیلم است. فرآیند قالب گیری تأثیر قابل توجهی در عملکرد فیلم PP دارد.
روش فیلم اکستروژن دمیده شده از PP دارای دو نوع روش قالب گیری است: 1 روش دمیدن فوقانی ، حباب به سمت بالا متورم می شود و حباب با هوا خنک می شود. این فیلم شفافیت ضعیف و مه بزرگی دارد و فقط برای تولید نخ صاف کشیده یک طرفه ، گره زدن طناب ، طناب و طناب و سایر محصولات فیبر فیبر استفاده می شود: 2 روش دمیدن ، باد کردن حباب ، آب Quenching یک فیلم لوله ای یا یکپارچه با شفافیت بالا و مه کم ایجاد می کند ، که معمولاً در فیلم دمیده شده با اکستروژن PP (IPP) استفاده می شود.
PP روش اکستروژن فیلم (CPP) ، سه مسیر فرایند مختلف وجود دارد: 1 فیلم PP دست نخورده. پس از خارج شدن ذوب PP از T-die ، به سرعت خنک می شود تا یک فیلم (مانند یک فیلم بسته بندی ، یک فیلم مات) توسط کثرت مجموعه ای از رول های خنک کننده تشکیل شود و فیلم به صورت یک طرفه کشیده شود. فیلم بازیگران در معرض کشش طولی قرار گرفت. 3 فیلم کشش دو محوره. فیلم بازیگران اکسترود شده در معرض کشش طولی و عرضی قرار گرفت. از آنجا که PP به صورت دو محوره کشیده می شود ، درجه جهت گیری فیلم PP در هر دو جهت طولی و عرضی می تواند در یک محدوده خاص تنظیم شود ، و بیشتر به یک فیلم دو محوره ای با همان درجه جهت گیری یکسان و یک فیلم دو محوره با درجه جهت گیری متفاوت تقسیم می شود. جهت کشش دو محوره می تواند به طور قابل توجهی خواص مکانیکی ، شفافیت و مانع فیلم PP را بهبود بخشد. در فرآیند کشش دو محوره ، اگر فیلم تحت یک فرآیند تنظیم گرما قرار نگیرد ، فیلم PP به صورت دو محوره کشیده می شود تا یک فیلم قابل جمع شدن از گرما ایجاد شود.
عملکرد چاپ فیلم PP بهتر از فیلم پلی اتیلن است ، اما هنوز هم نیاز به درمان تاج قبل از چاپ فیلم ، باندینگ ، ترکیب خشک و غیره است. علاوه بر این که برای فیلم دمیده استفاده می شود ، از پلی پروپیلن متالوسن برای ساخت فیلم چدن اکسترود شده با دمای آب بندی کم حرارت و نسبت انقباض گرمای کم استفاده می شود ؛ از این فیلم برای ساخت فیلم دو محوره (BOPP) با سرعت انقباض حرارتی کم استفاده می شود. استحکام کششی و براقیت بالا. هنگامی که از فیلم PP برای ساخت کیسه استفاده می شود ، از یک چاقوی گرم مسی استفاده می شود تا عملیات برش و آب بندی حرارتی را همزمان انجام دهد.

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا