فیلم کشیده شده از جنس پلی پروپیلن

تاریخ:2019/11/25 9:05:19 / خواندن: / منبع:本站

فیلم کشیده شده از جنس پلی پروپیلن
1. عملکرد و کاربرد
فیلم کشیده شده از جنس پلی پروپیلن مشابه فیلم کشش پلی اتیلن با چگالی بالا به صورت یک محوره است. با یک روند کشش یک طرفه از فاصله نزدیک به عرض ، فیلم به دست آمده دارای کوچکتر شدن در جهت وب است و ضمن حفظ مزیت مقاومت کششی طولی بالا ، احتمال کمبود در جهت عرضی کمتر می شود. بنابراین ، می توان فیلمی را برای بسته بندی با استحکام طولی و عرضی زیاد و مقاومت در برابر ترک طولی بالا بدست آورد. بزرگترین ویژگی آن عملکرد منحصر به فرد پیچش (گره) فیلم کشیده یک محور است. به طور گسترده در زمینه بسته بندی پیچ و تاب استفاده می شود. علاوه بر این ، نخ صاف به دست آمده با برش فیلم را می توان در یک کیسه بافته کرد که به روش متداول در یک کیف بافته شده قرار می گیرد و پارچه بافته شده دارای پدیده ترک خوردگی کمتری است و استحکام قبل و بعد از بافندگی کمتر می شود و بازده تولید نیز بالا است.
2. فرایند تولید
فرآیند تولید فیلم کشیده شده غیرمتعارف پلی پروپیلن مشابه فیلم پلی اتیلن با چگالی بالا با کشش یک محور است و مواد اولیه و شرایط فرآیند تولید متفاوت است.
3. تجهیزات تولید
تجهیزات تولید فیلم کششی یک محور از پلی پروپیلن مشابه تجهیزات تولید فیلم پلی اتیلن با چگالی بالا به صورت یک محوره کشیده است و فقط در بعضی از نقاط متفاوت است. به عنوان مثال ، از MFPU1090 برای کشش تک محوره پلی اتیلن با چگالی بالا استفاده می شود و از MFPU-13115 برای کشش تک محوره پلی پروپیلن استفاده می شود.
4- رزین تولید
فیلم کشیده شده پلی پروپیلن یک محوره دارای رزین ویژه ای است ، مانند رزین پلی پروپیلن T-GS تولید شده توسط گیاه اولفین پتروشیمی Qilu از چین ، و MFR 3/3min است.
5- شرایط فرآیند تولید
تفاوت بین شرایط فرآیند تولید فیلم کشیده شده غیرمتعارف پلی پروپیلن و فیلم کششی یک محوره با چگالی بالا در این است: 1) دمای پلاستیک سازی اکستروژن به طور کلی بالاتر از 10-20 درجه سانتیگراد است ؛ 2) دمای کشش 10 درجه سانتیگراد بالاتر است ؛ 3) نسبت کشش می تواند بالاتر باشد ، 6 تا 10 برابر ؛ 4) فاصله کشش می تواند وسیع تر باشد ، 60-1000 برابر ضخامت فیلم بدون کشش ؛ 5) دمای عملیات حرارتی حدود 10 درجه سانتیگراد و زمان تماس فیلم با رول عملیات حرارتی طولانی تر است

نویسنده:admin


اکنون تلفن 13986280012 OR اطلاعات تماس بیشتر →

برو به بالا